Terminarz – Liga Okręgowa (2023/2024) (Wszystkie)

Kolejka 1

MKS Łazowianka Łazy — GKS Gieksa II Katowice

MKS Górnik Wojkowice — CKS Czeladź

Ostoja Żelisławice — KS Górnik Piaski

GKS Urania Ruda Śląska — Ruch II Chorzów

Unia Kosztowy — Śląsk Świętochłowice

BKS Sarmacja Będzin — KS Cyklon Rogoźnik

LKS Orzeł Mokre — AKS Mikołów

Pogoń Imielin — Warta Zawiercie

Kolejka 2

Warta Zawiercie — AKS Mikołów

KS Cyklon Rogoźnik — LKS Orzeł Mokre

Ruch II Chorzów — Unia Kosztowy

KS Górnik Piaski — GKS Urania Ruda Śląska

CKS Czeladź — Ostoja Żelisławice

Śląsk Świętochłowice — BKS Sarmacja Będzin

LKS Pogoń Imielin — MKS Łazowianka Łazy

GKS Gieksa II Katowice — MKS Górnik Wojkowice

Kolejka 3

MKS Łazowianka Łazy — Warta Zawiercie

MKS Górnik Wojkowice — LKS Pogoń Imielin

Ostoja Żelisławice — GKS Gieksa II Katowice

GKS Urania Ruda Śląska — CKS Czeladź

Unia Kosztowy — KS Górnik Piaski

LKS Orzeł Mokre — Śląsk Świętochłowice

AKS Mikołów — KS Cyklon Rogoźnik

BKS Sarmacja Będzin — Ruch II Chorzów

Kolejka 4

Śląsk Świętochłowice — AKS Mikołów

Warta Zawiercie — KS Cyklon Rogoźnik

Ruch II Chorzów — LKS Orzeł Mokre

CKS Czeladź — Unia Kosztowy

LKS Pogoń Imielin — Ostoja Żelisławice

MKS Łazowianka Łazy — MKS Górnik Wojkowice

GKS Gieksa II Katowice — GKS Urania Ruda Śląska

KS Górnik Piaski — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 5

MKS Górnik Wojkowice — Warta Zawiercie

Ostoja Żelisławice — MKS Łazowianka Łazy

GKS Urania Ruda Śląska — LKS Pogoń Imielin

Unia Kosztowy — GKS Gieksa II Katowice

LKS Orzeł Mokre — KS Górnik Piaski

AKS Mikołów — Ruch II Chorzów

KS Cyklon Rogoźnik — Śląsk Świętochłowice

BKS Sarmacja Będzin — CKS Czeladź

Kolejka 6

Warta Zawiercie — Śląsk Świętochłowice

Ruch II Chorzów — KS Cyklon Rogoźnik

KS Górnik Piaski — AKS Mikołów

CKS Czeladź — LKS Orzeł Mokre

LKS Pogoń Imielin — Unia Kosztowy

MKS Łazowianka Łazy — GKS Urania Ruda Śląska

MKS Górnik Wojkowice — Ostoja Żelisławice

GKS Gieksa II Katowice — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 7

Śląsk Świętochłowice — Ruch II Chorzów

Ostoja Żelisławice — Warta Zawiercie

GKS Urania Ruda Śląska — MKS Górnik Wojkowice

Unia Kosztowy — MKS Łazowianka Łazy

LKS Orzeł Mokre — GKS Gieksa II Katowice

AKS Mikołów — CKS Czeladź

KS Cyklon Rogoźnik — KS Górnik Piaski

BKS Sarmacja Będzin — LKS Pogoń Imielin

Kolejka 8

Warta Zawiercie — Ruch II Chorzów

KS Górnik Piaski — Śląsk Świętochłowice

CKS Czeladź — KS Cyklon Rogoźnik

LKS Pogoń Imielin — LKS Orzeł Mokre

MKS Górnik Wojkowice — Unia Kosztowy

Ostoja Żelisławice — GKS Urania Ruda Śląska

GKS Gieksa II Katowice — AKS Mikołów

MKS Łazowianka Łazy — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 9

Śląsk Świętochłowice — CKS Czeladź

GKS Urania Ruda Śląska — Warta Zawiercie

Unia Kosztowy — Ostoja Żelisławice

LKS Orzeł Mokre — MKS Łazowianka Łazy

AKS Mikołów — LKS Pogoń Imielin

KS Cyklon Rogoźnik — GKS Gieksa II Katowice

Ruch II Chorzów — KS Górnik Piaski

BKS Sarmacja Będzin — MKS Górnik Wojkowice

Kolejka 10

Warta Zawiercie — KS Górnik Piaski

CKS Czeladź — Ruch II Chorzów

LKS Pogoń Imielin — KS Cyklon Rogoźnik

MKS Łazowianka Łazy — AKS Mikołów

MKS Górnik Wojkowice — LKS Orzeł Mokre

GKS Urania Ruda Śląska — Unia Kosztowy

GKS Gieksa II Katowice — Śląsk Świętochłowice

Ostoja Żelisławice — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 11

Śląsk Świętochłowice — LKS Pogoń Imielin

Unia Kosztowy — Warta Zawiercie

LKS Orzeł Mokre — Ostoja Żelisławice

AKS Mikołów — MKS Górnik Wojkowice

KS Cyklon Rogoźnik — MKS Łazowianka Łazy

Ruch II Chorzów — GKS Gieksa II Katowice

KS Górnik Piaski — CKS Czeladź

BKS Sarmacja Będzin — GKS Urania Ruda Śląska

Kolejka 12

GKS Gieksa II Katowice — KS Górnik Piaski

Warta Zawiercie — CKS Czeladź

LKS Pogoń Imielin — Ruch II Chorzów

MKS Łazowianka Łazy — Śląsk Świętochłowice

MKS Górnik Wojkowice — KS Cyklon Rogoźnik

Ostoja Żelisławice — AKS Mikołów

GKS Urania Ruda Śląska — LKS Orzeł Mokre

Unia Kosztowy — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 13

BKS Sarmacja Będzin — Warta Zawiercie

Śląsk Świętochłowice — MKS Górnik Wojkowice

LKS Orzeł Mokre — Unia Kosztowy

AKS Mikołów — GKS Urania Ruda Śląska

KS Cyklon Rogoźnik — Ostoja Żelisławice

Ruch II Chorzów — MKS Łazowianka Łazy

KS Górnik Piaski — LKS Pogoń Imielin

CKS Czeladź — GKS Gieksa II Katowice

Kolejka 14

Warta Zawiercie — GKS Gieksa II Katowice

LKS Pogoń Imielin — CKS Czeladź

MKS Łazowianka Łazy — KS Górnik Piaski

MKS Górnik Wojkowice — Ruch II Chorzów

Ostoja Żelisławice — Śląsk Świętochłowice

GKS Urania Ruda Śląska — KS Cyklon Rogoźnik

Unia Kosztowy — AKS Mikołów

BKS Sarmacja Będzin — LKS Orzeł Mokre

Kolejka 15

Śląsk Świętochłowice — GKS Urania Ruda Śląska

Warta Zawiercie — LKS Orzeł Mokre

KS Cyklon Rogoźnik — Unia Kosztowy

Ruch II Chorzów — Ostoja Żelisławice

KS Górnik Piaski — MKS Górnik Wojkowice

CKS Czeladź — MKS Łazowianka Łazy

GKS Gieksa II Katowice — LKS Pogoń Imielin

AKS Mikołów — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 16

KS Górnik Piaski — Ostoja Żelisławice

LKS Orzeł Mokre — AKS Mikołów

GKS Gieksa II Katowice — MKS Łazowianka Łazy

CKS Czeladź — MKS Górnik Wojkowice

Śląsk Świętochłowice — Unia Kosztowy

Ruch II Chorzów — GKS Urania Ruda Śląska

KS Cyklon Rogoźnik — BKS Sarmacja Będzin

Warta Zawiercie — Pogoń Imielin

Kolejka 17

AKS Mikołów — Warta Zawiercie

LKS Orzeł Mokre — KS Cyklon Rogoźnik

GKS Urania Ruda Śląska — KS Górnik Piaski

Unia Kosztowy — Ruch II Chorzów

Ostoja Żelisławice — CKS Czeladź

MKS Górnik Wojkowice — GKS Gieksa II Katowice

MKS Łazowianka Łazy — LKS Pogoń Imielin

BKS Sarmacja Będzin — Śląsk Świętochłowice

Kolejka 18

GKS Gieksa II Katowice — Ostoja Żelisławice

Warta Zawiercie — MKS Łazowianka Łazy

LKS Pogoń Imielin — MKS Górnik Wojkowice

CKS Czeladź — GKS Urania Ruda Śląska

KS Górnik Piaski — Unia Kosztowy

Śląsk Świętochłowice — LKS Orzeł Mokre

KS Cyklon Rogoźnik — AKS Mikołów

Ruch II Chorzów — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 19

LKS Orzeł Mokre — Ruch II Chorzów

GKS Urania Ruda Śląska — GKS Gieksa II Katowice

KS Cyklon Rogoźnik — Warta Zawiercie

AKS Mikołów — Śląsk Świętochłowice

Unia Kosztowy — CKS Czeladź

Ostoja Żelisławice — LKS Pogoń Imielin

MKS Górnik Wojkowice — MKS Łazowianka Łazy

BKS Sarmacja Będzin — KS Górnik Piaski

Kolejka 20

Ruch II Chorzów — AKS Mikołów

GKS Gieksa II Katowice — Unia Kosztowy

Warta Zawiercie — MKS Górnik Wojkowice

MKS Łazowianka Łazy — Ostoja Żelisławice

LKS Pogoń Imielin — GKS Urania Ruda Śląska

KS Górnik Piaski — LKS Orzeł Mokre

Śląsk Świętochłowice — KS Cyklon Rogoźnik

CKS Czeladź — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 21

LKS Orzeł Mokre — CKS Czeladź

GKS Urania Ruda Śląska — MKS Łazowianka Łazy

Śląsk Świętochłowice — Warta Zawiercie

KS Cyklon Rogoźnik — Ruch II Chorzów

AKS Mikołów — KS Górnik Piaski

Unia Kosztowy — LKS Pogoń Imielin

Ostoja Żelisławice — MKS Górnik Wojkowice

BKS Sarmacja Będzin — GKS Gieksa II Katowice

Kolejka 22

Warta Zawiercie — Ostoja Żelisławice

MKS Górnik Wojkowice — GKS Urania Ruda Śląska

MKS Łazowianka Łazy — Unia Kosztowy

GKS Gieksa II Katowice — LKS Orzeł Mokre

KS Górnik Piaski — KS Cyklon Rogoźnik

Ruch II Chorzów — Śląsk Świętochłowice

LKS Pogoń Imielin — BKS Sarmacja Będzin

CKS Czeladź — AKS Mikołów

Kolejka 23

Ruch II Chorzów — Warta Zawiercie

Śląsk Świętochłowice — KS Górnik Piaski

KS Cyklon Rogoźnik — CKS Czeladź

AKS Mikołów — GKS Gieksa II Katowice

Unia Kosztowy — MKS Górnik Wojkowice

LKS Orzeł Mokre — LKS Pogoń Imielin

GKS Urania Ruda Śląska — Ostoja Żelisławice

BKS Sarmacja Będzin — MKS Łazowianka Łazy

Kolejka 24

Warta Zawiercie — GKS Urania Ruda Śląska

Ostoja Żelisławice — Unia Kosztowy

MKS Łazowianka Łazy — LKS Orzeł Mokre

LKS Pogoń Imielin — AKS Mikołów

CKS Czeladź — Śląsk Świętochłowice

KS Górnik Piaski — Ruch II Chorzów

GKS Gieksa II Katowice — KS Cyklon Rogoźnik

MKS Górnik Wojkowice — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 25

LKS Orzeł Mokre — MKS Górnik Wojkowice

KS Górnik Piaski — Warta Zawiercie

Ruch II Chorzów — CKS Czeladź

Śląsk Świętochłowice — GKS Gieksa II Katowice

KS Cyklon Rogoźnik — LKS Pogoń Imielin

AKS Mikołów — MKS Łazowianka Łazy

Unia Kosztowy — GKS Urania Ruda Śląska

BKS Sarmacja Będzin — Ostoja Żelisławice

Kolejka 26

Warta Zawiercie — Unia Kosztowy

Ostoja Żelisławice — LKS Orzeł Mokre

MKS Górnik Wojkowice — AKS Mikołów

MKS Łazowianka Łazy — KS Cyklon Rogoźnik

LKS Pogoń Imielin — Śląsk Świętochłowice

GKS Urania Ruda Śląska — BKS Sarmacja Będzin

CKS Czeladź — KS Górnik Piaski

GKS Gieksa II Katowice — Ruch II Chorzów

Kolejka 27

LKS Orzeł Mokre — GKS Urania Ruda Śląska

CKS Czeladź — Warta Zawiercie

KS Górnik Piaski — GKS Gieksa II Katowice

Ruch II Chorzów — LKS Pogoń Imielin

Śląsk Świętochłowice — MKS Łazowianka Łazy

KS Cyklon Rogoźnik — MKS Górnik Wojkowice

AKS Mikołów — Ostoja Żelisławice

BKS Sarmacja Będzin — Unia Kosztowy

Kolejka 28

GKS Urania Ruda Śląska — AKS Mikołów

GKS Gieksa II Katowice — CKS Czeladź

Unia Kosztowy — LKS Orzeł Mokre

Ostoja Żelisławice — KS Cyklon Rogoźnik

MKS Górnik Wojkowice — Śląsk Świętochłowice

MKS Łazowianka Łazy — Ruch II Chorzów

LKS Pogoń Imielin — KS Górnik Piaski

Warta Zawiercie — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 29

GKS Gieksa II Katowice — Warta Zawiercie

CKS Czeladź — LKS Pogoń Imielin

KS Górnik Piaski — MKS Łazowianka Łazy

Ruch II Chorzów — MKS Górnik Wojkowice

Śląsk Świętochłowice — Ostoja Żelisławice

KS Cyklon Rogoźnik — GKS Urania Ruda Śląska

AKS Mikołów — Unia Kosztowy

LKS Orzeł Mokre — BKS Sarmacja Będzin

Kolejka 30

GKS Urania Ruda Śląska — Śląsk Świętochłowice

Ostoja Żelisławice — Ruch II Chorzów

LKS Orzeł Mokre — Warta Zawiercie

Unia Kosztowy — KS Cyklon Rogoźnik

MKS Górnik Wojkowice — KS Górnik Piaski

MKS Łazowianka Łazy — CKS Czeladź

LKS Pogoń Imielin — GKS Gieksa II Katowice

BKS Sarmacja Będzin — AKS Mikołów