Terminarz
Kolejka 1 |
---|
2 - 2MKS Łazowianka Łazy — GKS Gieksa II Katowice |
1 - 0MKS Górnik Wojkowice — CKS Czeladź |
3 - 1Ostoja Żelisławice — KS Górnik Piaski |
3 - 2GKS Urania Ruda Śląska — Ruch II Chorzów |
2 - 3Unia Kosztowy — Śląsk Świętochłowice |
0 - 3BKS Sarmacja Będzin — KS Cyklon Rogoźnik |
3 - 2LKS Orzeł Mokre — AKS Mikołów |
3 - 0Pogoń Imielin — Warta Zawiercie |
Kolejka 2 |
0 - 3Warta Zawiercie — AKS Mikołów |
4 - 0KS Cyklon Rogoźnik — LKS Orzeł Mokre |
1 - 3Ruch II Chorzów — Unia Kosztowy |
1 - 3KS Górnik Piaski — GKS Urania Ruda Śląska |
4 - 0CKS Czeladź — Ostoja Żelisławice |
1 - 0Śląsk Świętochłowice — BKS Sarmacja Będzin |
2 - 1LKS Pogoń Imielin — MKS Łazowianka Łazy |
0 - 1GKS Gieksa II Katowice — MKS Górnik Wojkowice |
Kolejka 3 |
0 - 0MKS Łazowianka Łazy — Warta Zawiercie |
3 - 0MKS Górnik Wojkowice — LKS Pogoń Imielin |
0 - 0Ostoja Żelisławice — GKS Gieksa II Katowice |
3 - 3GKS Urania Ruda Śląska — CKS Czeladź |
1 - 1Unia Kosztowy — KS Górnik Piaski |
3 - 4LKS Orzeł Mokre — Śląsk Świętochłowice |
2 - 0AKS Mikołów — KS Cyklon Rogoźnik |
2 - 4BKS Sarmacja Będzin — Ruch II Chorzów |
Kolejka 4 |
0 - 2Śląsk Świętochłowice — AKS Mikołów |
1 - 4Warta Zawiercie — KS Cyklon Rogoźnik |
8 - 0Ruch II Chorzów — LKS Orzeł Mokre |
3 - 1CKS Czeladź — Unia Kosztowy |
0 - 1LKS Pogoń Imielin — Ostoja Żelisławice |
1 - 2MKS Łazowianka Łazy — MKS Górnik Wojkowice |
4 - 2GKS Gieksa II Katowice — GKS Urania Ruda Śląska |
2 - 0KS Górnik Piaski — BKS Sarmacja Będzin |
Kolejka 5 |
3 - 1MKS Górnik Wojkowice — Warta Zawiercie |
3 - 3Ostoja Żelisławice — MKS Łazowianka Łazy |
5 - 0GKS Urania Ruda Śląska — LKS Pogoń Imielin |
1 - 3Unia Kosztowy — GKS Gieksa II Katowice |
2 - 3LKS Orzeł Mokre — KS Górnik Piaski |
1 - 3AKS Mikołów — Ruch II Chorzów |
2 - 1KS Cyklon Rogoźnik — Śląsk Świętochłowice |
2 - 3BKS Sarmacja Będzin — CKS Czeladź |
Kolejka 6 |
0 - 3Warta Zawiercie — Śląsk Świętochłowice |
0 - 2Ruch II Chorzów — KS Cyklon Rogoźnik |
1 - 3KS Górnik Piaski — AKS Mikołów |
1 - 1CKS Czeladź — LKS Orzeł Mokre |
2 - 1LKS Pogoń Imielin — Unia Kosztowy |
3 - 3MKS Łazowianka Łazy — GKS Urania Ruda Śląska |
4 - 1MKS Górnik Wojkowice — Ostoja Żelisławice |
1 - 1GKS Gieksa II Katowice — BKS Sarmacja Będzin |
Kolejka 7 |
4 - 3Śląsk Świętochłowice — Ruch II Chorzów |
2 - 0Ostoja Żelisławice — Warta Zawiercie |
1 - 2GKS Urania Ruda Śląska — MKS Górnik Wojkowice |
0 - 0Unia Kosztowy — MKS Łazowianka Łazy |
0 - 2LKS Orzeł Mokre — GKS Gieksa II Katowice |
4 - 1AKS Mikołów — CKS Czeladź |
2 - 2KS Cyklon Rogoźnik — KS Górnik Piaski |
4 - 0BKS Sarmacja Będzin — LKS Pogoń Imielin |
Kolejka 8 |
0 - 3Warta Zawiercie — Ruch II Chorzów |
5 - 1KS Górnik Piaski — Śląsk Świętochłowice |
1 - 3CKS Czeladź — KS Cyklon Rogoźnik |
0 - 1LKS Pogoń Imielin — LKS Orzeł Mokre |
3 - 1MKS Górnik Wojkowice — Unia Kosztowy |
2 - 2Ostoja Żelisławice — GKS Urania Ruda Śląska |
1 - 3GKS Gieksa II Katowice — AKS Mikołów |
0 - 3MKS Łazowianka Łazy — BKS Sarmacja Będzin |
Kolejka 9 |
2 - 1Śląsk Świętochłowice — CKS Czeladź |
3 - 1GKS Urania Ruda Śląska — Warta Zawiercie |
0 - 1Unia Kosztowy — Ostoja Żelisławice |
2 - 2LKS Orzeł Mokre — MKS Łazowianka Łazy |
11 - 0AKS Mikołów — LKS Pogoń Imielin |
3 - 2KS Cyklon Rogoźnik — GKS Gieksa II Katowice |
3 - 0Ruch II Chorzów — KS Górnik Piaski |
1 - 3BKS Sarmacja Będzin — MKS Górnik Wojkowice |
Kolejka 10 |
3 - 4Warta Zawiercie — KS Górnik Piaski |
1 - 4CKS Czeladź — Ruch II Chorzów |
0 - 1LKS Pogoń Imielin — KS Cyklon Rogoźnik |
0 - 9MKS Łazowianka Łazy — AKS Mikołów |
1 - 1MKS Górnik Wojkowice — LKS Orzeł Mokre |
3 - 0GKS Urania Ruda Śląska — Unia Kosztowy |
0 - 2GKS Gieksa II Katowice — Śląsk Świętochłowice |
2 - 3Ostoja Żelisławice — BKS Sarmacja Będzin |
Kolejka 11 |
0 - 1Śląsk Świętochłowice — LKS Pogoń Imielin |
3 - 1Unia Kosztowy — Warta Zawiercie |
0 - 0LKS Orzeł Mokre — Ostoja Żelisławice |
6 - 0AKS Mikołów — MKS Górnik Wojkowice |
2 - 0KS Cyklon Rogoźnik — MKS Łazowianka Łazy |
1 - 1Ruch II Chorzów — GKS Gieksa II Katowice |
2 - 2KS Górnik Piaski — CKS Czeladź |
0 - 5BKS Sarmacja Będzin — GKS Urania Ruda Śląska |
Kolejka 12 |
3 - 0GKS Gieksa II Katowice — KS Górnik Piaski |
2 - 1Warta Zawiercie — CKS Czeladź |
0 - 3LKS Pogoń Imielin — Ruch II Chorzów |
0 - 8MKS Łazowianka Łazy — Śląsk Świętochłowice |
2 - 2MKS Górnik Wojkowice — KS Cyklon Rogoźnik |
2 - 4Ostoja Żelisławice — AKS Mikołów |
3 - 1GKS Urania Ruda Śląska — LKS Orzeł Mokre |
0 - 3Unia Kosztowy — BKS Sarmacja Będzin |
Kolejka 13 |
0 - 0BKS Sarmacja Będzin — Warta Zawiercie |
3 - 1Śląsk Świętochłowice — MKS Górnik Wojkowice |
15:00LKS Orzeł Mokre — Unia Kosztowy |
4 - 1AKS Mikołów — GKS Urania Ruda Śląska |
9 - 0KS Cyklon Rogoźnik — Ostoja Żelisławice |
16 - 1Ruch II Chorzów — MKS Łazowianka Łazy |
3 - 3KS Górnik Piaski — LKS Pogoń Imielin |
2 - 3CKS Czeladź — GKS Gieksa II Katowice |
Kolejka 14 |
1 - 2Warta Zawiercie — GKS Gieksa II Katowice |
0 - 1LKS Pogoń Imielin — CKS Czeladź |
1 - 6MKS Łazowianka Łazy — KS Górnik Piaski |
0 - 4MKS Górnik Wojkowice — Ruch II Chorzów |
1 - 2Ostoja Żelisławice — Śląsk Świętochłowice |
2 - 0GKS Urania Ruda Śląska — KS Cyklon Rogoźnik |
0 - 4Unia Kosztowy — AKS Mikołów |
2 - 0BKS Sarmacja Będzin — LKS Orzeł Mokre |
Kolejka 15 |
2 - 4Śląsk Świętochłowice — GKS Urania Ruda Śląska |
2 - 1Warta Zawiercie — LKS Orzeł Mokre |
0 - 3KS Cyklon Rogoźnik — Unia Kosztowy |
8 - 0Ruch II Chorzów — Ostoja Żelisławice |
1 - 1KS Górnik Piaski — MKS Górnik Wojkowice |
8 - 0CKS Czeladź — MKS Łazowianka Łazy |
1 - 0GKS Gieksa II Katowice — LKS Pogoń Imielin |
3 - 0AKS Mikołów — BKS Sarmacja Będzin |
Kolejka 16 |
11:00KS Górnik Piaski — Ostoja Żelisławice |
11:00LKS Orzeł Mokre — AKS Mikołów |
15:00GKS Gieksa II Katowice — MKS Łazowianka Łazy |
15:30CKS Czeladź — MKS Górnik Wojkowice |
15:30Śląsk Świętochłowice — Unia Kosztowy |
15:30KS Cyklon Rogoźnik — BKS Sarmacja Będzin |
11:00Ruch II Chorzów — GKS Urania Ruda Śląska |
Kolejka 17 |
13:00MKS Górnik Wojkowice — GKS Gieksa II Katowice |
13:00MKS Łazowianka Łazy — LKS Pogoń Imielin |
11:00AKS Mikołów — Warta Zawiercie |
11:00LKS Orzeł Mokre — KS Cyklon Rogoźnik |
11:00BKS Sarmacja Będzin — Śląsk Świętochłowice |
11:00GKS Urania Ruda Śląska — KS Górnik Piaski |
13:00Unia Kosztowy — Ruch II Chorzów |
13:00Ostoja Żelisławice — CKS Czeladź |
Kolejka 18 |
12:30GKS Gieksa II Katowice — Ostoja Żelisławice |
16:00Warta Zawiercie — MKS Łazowianka Łazy |
16:00LKS Pogoń Imielin — MKS Górnik Wojkowice |
16:00CKS Czeladź — GKS Urania Ruda Śląska |
16:00KS Górnik Piaski — Unia Kosztowy |
16:00Śląsk Świętochłowice — LKS Orzeł Mokre |
16:30KS Cyklon Rogoźnik — AKS Mikołów |
11:00Ruch II Chorzów — BKS Sarmacja Będzin |
Kolejka 19 |
11:00LKS Orzeł Mokre — Ruch II Chorzów |
11:00BKS Sarmacja Będzin — KS Górnik Piaski |
11:00GKS Urania Ruda Śląska — GKS Gieksa II Katowice |
16:00KS Cyklon Rogoźnik — Warta Zawiercie |
16:00AKS Mikołów — Śląsk Świętochłowice |
16:00Unia Kosztowy — CKS Czeladź |
16:00Ostoja Żelisławice — LKS Pogoń Imielin |
16:00MKS Górnik Wojkowice — MKS Łazowianka Łazy |
Kolejka 20 |
11:30Ruch II Chorzów — AKS Mikołów |
15:00GKS Gieksa II Katowice — Unia Kosztowy |
16:30Warta Zawiercie — MKS Górnik Wojkowice |
16:30MKS Łazowianka Łazy — Ostoja Żelisławice |
16:30LKS Pogoń Imielin — GKS Urania Ruda Śląska |
16:30CKS Czeladź — BKS Sarmacja Będzin |
16:30KS Górnik Piaski — LKS Orzeł Mokre |
16:30Śląsk Świętochłowice — KS Cyklon Rogoźnik |
Kolejka 21 |
11:00LKS Orzeł Mokre — CKS Czeladź |
11:00BKS Sarmacja Będzin — GKS Gieksa II Katowice |
11:00GKS Urania Ruda Śląska — MKS Łazowianka Łazy |
16:30Śląsk Świętochłowice — Warta Zawiercie |
16:30KS Cyklon Rogoźnik — Ruch II Chorzów |
16:30AKS Mikołów — KS Górnik Piaski |
16:30Unia Kosztowy — LKS Pogoń Imielin |
16:30Ostoja Żelisławice — MKS Górnik Wojkowice |
Kolejka 22 |
17:00Warta Zawiercie — Ostoja Żelisławice |
17:00MKS Górnik Wojkowice — GKS Urania Ruda Śląska |
17:00MKS Łazowianka Łazy — Unia Kosztowy |
17:00LKS Pogoń Imielin — BKS Sarmacja Będzin |
17:00GKS Gieksa II Katowice — LKS Orzeł Mokre |
17:00KS Górnik Piaski — KS Cyklon Rogoźnik |
17:00Ruch II Chorzów — Śląsk Świętochłowice |
3 - 2CKS Czeladź — AKS Mikołów |
Kolejka 23 |
11:00LKS Orzeł Mokre — LKS Pogoń Imielin |
11:00BKS Sarmacja Będzin — MKS Łazowianka Łazy |
11:00GKS Urania Ruda Śląska — Ostoja Żelisławice |
17:00Ruch II Chorzów — Warta Zawiercie |
17:00Śląsk Świętochłowice — KS Górnik Piaski |
17:00KS Cyklon Rogoźnik — CKS Czeladź |
17:00AKS Mikołów — GKS Gieksa II Katowice |
17:00Unia Kosztowy — MKS Górnik Wojkowice |
Kolejka 24 |
17:00Warta Zawiercie — GKS Urania Ruda Śląska |
17:00Ostoja Żelisławice — Unia Kosztowy |
17:00MKS Górnik Wojkowice — BKS Sarmacja Będzin |
17:00MKS Łazowianka Łazy — LKS Orzeł Mokre |
17:00LKS Pogoń Imielin — AKS Mikołów |
17:00CKS Czeladź — Śląsk Świętochłowice |
17:00KS Górnik Piaski — Ruch II Chorzów |
17:30GKS Gieksa II Katowice — KS Cyklon Rogoźnik |
Kolejka 25 |
11:00LKS Orzeł Mokre — MKS Górnik Wojkowice |
11:00BKS Sarmacja Będzin — Ostoja Żelisławice |
17:00KS Górnik Piaski — Warta Zawiercie |
17:00Ruch II Chorzów — CKS Czeladź |
17:00Śląsk Świętochłowice — GKS Gieksa II Katowice |
17:00KS Cyklon Rogoźnik — LKS Pogoń Imielin |
17:00AKS Mikołów — MKS Łazowianka Łazy |
17:00Unia Kosztowy — GKS Urania Ruda Śląska |
Kolejka 26 |
11:00GKS Urania Ruda Śląska — BKS Sarmacja Będzin |
17:00Warta Zawiercie — Unia Kosztowy |
17:00Ostoja Żelisławice — LKS Orzeł Mokre |
17:00MKS Górnik Wojkowice — AKS Mikołów |
17:00MKS Łazowianka Łazy — KS Cyklon Rogoźnik |
17:00LKS Pogoń Imielin — Śląsk Świętochłowice |
17:00CKS Czeladź — KS Górnik Piaski |
12:30GKS Gieksa II Katowice — Ruch II Chorzów |
Kolejka 27 |
11:00LKS Orzeł Mokre — GKS Urania Ruda Śląska |
11:00BKS Sarmacja Będzin — Unia Kosztowy |
17:00CKS Czeladź — Warta Zawiercie |
17:00KS Górnik Piaski — GKS Gieksa II Katowice |
17:00Ruch II Chorzów — LKS Pogoń Imielin |
17:00Śląsk Świętochłowice — MKS Łazowianka Łazy |
17:00KS Cyklon Rogoźnik — MKS Górnik Wojkowice |
17:00AKS Mikołów — Ostoja Żelisławice |
Kolejka 28 |
11:00GKS Urania Ruda Śląska — AKS Mikołów |
15:00GKS Gieksa II Katowice — CKS Czeladź |
17:00Warta Zawiercie — BKS Sarmacja Będzin |
17:00Unia Kosztowy — LKS Orzeł Mokre |
17:00Ostoja Żelisławice — KS Cyklon Rogoźnik |
17:00MKS Górnik Wojkowice — Śląsk Świętochłowice |
17:00MKS Łazowianka Łazy — Ruch II Chorzów |
17:00LKS Pogoń Imielin — KS Górnik Piaski |
Kolejka 29 |
11:00LKS Orzeł Mokre — BKS Sarmacja Będzin |
12:30GKS Gieksa II Katowice — Warta Zawiercie |
17:00CKS Czeladź — LKS Pogoń Imielin |
17:00KS Górnik Piaski — MKS Łazowianka Łazy |
17:00Ruch II Chorzów — MKS Górnik Wojkowice |
17:00Śląsk Świętochłowice — Ostoja Żelisławice |
17:00KS Cyklon Rogoźnik — GKS Urania Ruda Śląska |
17:00AKS Mikołów — Unia Kosztowy |
Kolejka 30 |
11:00BKS Sarmacja Będzin — AKS Mikołów |
11:00GKS Urania Ruda Śląska — Śląsk Świętochłowice |
17:00Ostoja Żelisławice — Ruch II Chorzów |
11:00LKS Orzeł Mokre — Warta Zawiercie |
18:00Unia Kosztowy — KS Cyklon Rogoźnik |
18:00MKS Górnik Wojkowice — KS Górnik Piaski |
18:00MKS Łazowianka Łazy — CKS Czeladź |
18:00LKS Pogoń Imielin — GKS Gieksa II Katowice |