Mamy już pierwsze transfery w tej rundzie! Miło nam zakomunikować, że klub pozyskał dwóch nowych zawodników. Jednym z nich jest Łukasz Żmuda, który rundę jesienną sezonu 2021/2022 spędził w drużynie Górnika 09 Mysłowice. Grając na pozycji bocznego obrońcy lub pomocnika powinien podnieść jakość gry naszego zespołu.

Z wielką przyjemnością przyjęliśmy informację o powrocie naszego byłego obrońcy Krystiana Dudały, który ostatnie miesiące spędził w Przemszy Siewierz. Nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości, że to ogromne wzmocnienie dla naszego Klubu – „Dudi” witamy w domu!

Mamy nadzieję, że nie są to ostatnie ruchy kadrowe przeprowadzone przez Zarząd naszego klubu. Wszystko to ma na celu podniesienie jakości sportowej naszej drużyny i na to liczą wszyscy sympatycy piłki nożnej w naszym mieście.