Ostatni mecz ligowy Sarmacji z drużyną Grunwaldu Ruda Śląska, zakończony wysokim zwycięstwem 12:1 miał wielu bohaterów. Jednym z nich był Marek Kocot. Nasz napastnik, zdobywając dwa gole, zasiadł na tronie najlepszego strzelca będzinian. Mając na swoim koncie 10 trafień, o jedno wyprzedza Marka Gładkowskiego.

Oto co po meczu powiedział nam nasz lider:

„Witam. Na mecz z Grunwaldem wyszliśmy tylko z jednym planem – komplet punktów. Mecz dla naszej drużyny ułożył się idealnie. Szybko strzelone bramki dały nam pewność siebie. W drugiej połowie, po bramce przyjezdnych troszkę wprowadził się chaos, ale udało nam się uspokoić grę kolejnym trafieniem. Im dalej w mecz, tym bardziej nasza drużyna miała coraz większą przewagę. W wyniku dobrej skuteczności był również dobry wynik. Nasz zespół zagrał bardzo dobre spotkanie i cieszymy się z 3 pkt, jednak teraz jesteśmy już skupieni na sobotnim wyjeździe do Katowic.”