Ostatni mecz ligowy ze Spartą Katowice zakończony porażką 1:2 miał szczególne znaczenie dla dwóch naszych piłkarzy. Byli to Michał Dul oraz Karol Góral, którzy zaliczyli swój 50 mecz o punkty w barwach naszego klubu.

Michał Dul grający w obronie swój debiut ligowy w seniorskiej kadrze Sarmacji zaliczył 21.04.2018 roku w wygranym spotkaniu z Górnikiem Piaski 2:0, kiedy to w 89 minucie zastąpił Artura Nowaka. Wychowanka naszego klubu na boisko wprowadził trener Sebastian Stemplewski. W 50 występach ligowych zaliczył jedno celne trafienie.

Karol Góral grający jako boczny pomocnik swój debiut ligowy w seniorskiej kadrze Sarmacji zaliczył 7.08.2021 roku w przegranym meczu barażowym z Jednoscią 32 Przyszowice 0:0 (k) 3:4, grając w nim od pierwszych minut. Wychowanka naszego klubu na boisko wprowadził trener Janusz Iłczyk. W 50 występach ligowych zdobył 8 goli.

Obu zawodnikom życzymy dużo zdrowia oraz kolejnej „50” w barwach naszego klubu.