Ostatni mecz ligowy zakończył się kolejnym zwycięstwem Sarmacji. Tym razem będzinianie na wyjeździe, odnieśli przekonywające zwycięstwo nad drużyną Łazowianki Łazy 3:0. Jednym z bohaterów tego pojedynku był zdobywca dwóch goli Mihlali Ugochukwu. Przypomnijmy, że zawodnik pochodzący Republiki Południowej Afryki dołączył do naszej drużyny w obecnym sezonie. Nasz nowy nabytek już przeszedł do historii naszego klubu jako pierwszy obcokrajowiec grający w rozgrywkach ligowych. Liczymy, że w kolejnych spotkaniach popularny „Miki” będzie jednym z kluczowych zawodników.

Oto co nam powiedział po meczu (wypowiedź przetłumaczona z języka angielskiego):

„Chciałbym podziękować moim kolegom z drużyny za zaangażowanie. Myślę, że źle rozpocząłem to spotkanie, więc zacząłem się zastanawiać, co mogę zrobić, żeby to poprawić. Wydaje mi się, że starałem się grać zbyt zachowawczo, nie podejmując ryzyka. Na szczęście wziąłem przykład z reszty chłopaków, którzy potrafili grać odważniej, nie bojąc się popełniania błędów i to u mnie zadziałało. Od tego momentu moja gra się poprawiła i to zaowocowało w postaci dwóch zdobytych bramek. Myślę, że po tym meczu będę bardziej pewny siebie”.