Dnia 22.04.2023 roku o godz.11.00 na fanów piłki nożnej w naszym mieście czekało sportowe święto. Tego dnia na stadionie w Będzinie odbyły się „Wielkie Derby Będzina”, w których to Sarmacja zmierzyła się z drużyną RKS Grodziec. Mecze tych zespołów zawsze cieszyły się zainteresowaniem i przynosiły sporo emocji, tym bardziej że rywale zagrożeni spadkiem walczyli o „życie”. Sarmaci znajdowali się w o wiele lepszej sytuacji, z dorobkiem 26 punktów zajmowali 7…