Ostatnio piłkarze Sarmacji Będzin dostarczają swoim kibicom sporej dawki emocji. Nie zabrakło ich również w sobotnim pojedynku ligowym z drużyną Warty Zawiercie, w którym będzinianie odnieśli cenne zwycięstwo 3:2. Mecz do ostatnich sekund trzymał w ogromnym napięciu, a mimo straty pierwszego gola zakończył się pięknym „happy endem” .Dzięki temu triumfowi Sarmaci kolejny tydzień spędzą na pozycji wicelidera tabeli. Na stadionie gościliśmy fanklub Rekordu Bielsko-Biała, w barwach…