Dziś 07.10.2017 roku o godz.15.00 piłkarze Sarmacji Będzin w meczu VIII kolejki ligowej rozegrali wyjazdowe spotkanie z RKS-em Grodziec. Niestety podopieczni trenera Krzysztofa Kiełba wybiegli na murawę mocno rozkojarzeni i zdekoncentrowani. Już po pierwszym kwadransie gry przegrywali 0:2, co stawiało ich w mało komfortowej sytuacji przed dalszą częścią spotkania. Bardzo szybko w 7 minucie pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Adam Baran, który w dziecinny sposób w polu karnym…