Po wyjazdowym remisie z drużyną Źródła Kromołów 2:2 (0:1) kilka słów podsumowania dokonał nasz trener Janusz Iłczyk oraz zdobywcy dwóch goli: Daniel Majka i Marek Kocot. Trener Janusz Iłczyk: „Będąc trenerem innych zespołów zagłębiowskich, grałem w Kromołowie i były to mecze bardzo trudne w konstruowaniu gry na tak specyficznym boisku. Tak było i teraz. Do przerwy tracimy gola, mając dwie sytuacje, które powinny zakończyć się bramkami. W drugiej połowie…