Dziś 27.03.2021 roku o godz.15.30 odbyły się „Derby Będzina”, w których to piłkarze Sarmacji Będzin zmierzyli się z drużyną RKS-u Grodziec. Pierwszy mecz obu ekip w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 zakończył się remisem 1:1. Wyrównującego gola, w doliczonym już czasie gry zdobył Krystian Dudała. Po dwóch kolejkach rundy wiosennej żadnej z drużyn nie udało się ugrać punktów. Rozegranie tego spotkania stało pod znakiem zapytania. Najpierw…