Niestety w tym trudnym dla nas wszystkich okresie mamy smutną wiadomość. Z dniem 12 marca swoją dymisję na ręce zarządu złożył dotychczasowy prezes Sarmacji Będzin.Kilka dni później dołączył do niego jeden z wiceprezesów. W związku z tym pozostali członkowie zarządu zorganizowali zebranie, na którym nie przyjęli dymisji prezesa klubu. Swoją decyzję motywowali potrzebą zorganizowania Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego, na którym wybrany zostanie nowy zarząd z prezesem na czele. Przypomnijmy,…